Marek Mrúz – prezident

Vám ponúka viac!

… to je celoživotné krédo jedného Košičana, ktorý žije kulinárstvom. Aj keď je špičkových kuchárov na Slovensku pomerne dosť, on svoje poslanie a zameranie našiel v kulinárskom umení na kolesách. Samozrejme železničných. 

Varenie bolo jeho záľubou už v mladosti, preto nebolo nič výnimočné, že išiel študovať za kuchára. Už popri škole praxoval v reštauráciách, kuchyniach a snažil čo najviac vycibriť svoje umenie. Po škole začal pracovať ako kuchár v medzinárodnej aj tuzemskej diaľkovej preprave v reštauračných vozňoch, kde pôsobí doteraz. O tom, že svoje poslanie a povolanie kuchára na kolesách berie smrteľne vážne jednoznačne hovorí aj fakt, že v tomto odbore začal podnikať už ako 23-ročný. Jeho cieľom je ukázať cestujúcim, že aj  na koľajniciach sa dá kvalitne a dobre najesť. Svojim hosťom dokáže poskytnúť v reštauračnom vozni zážitok naprieč Slovenskom. 

Svoje služby a podnikanie rozšíril aj o catering a prenajímanie párty stanov, kedy dokáže svojim klientom pripraviť dokonalý zážitok z kvalitného jedla priamo pod holým nebom.

členovia